Bocas del Toro

Po cudnym pobycie na wyspach San Blas ponownie ciągnie nas na Karaiby. Tym razem na wyspę Colon archipelagu Bocas del Toro. Tutaj jest zupełnie inaczej niż na malutkich wysepkach o białym piasku. Na Colon znajduje się całkiem spore turystyczne miasteczko i piękne plaże, na których … lepiej się nie kąpać.

Ze względu na bardzo silne prądy zwrotne i wyjątkowo wysokie fale miejsce to upodobali sobie surferzy. Nas sprowadziły karaibskie rytmy reggae i atmosfera miejsca. Ku naszemu wielkiemu zdziwieniu (a może i rozczarowaniu) miasto zamarło już o 21:00, a gorące rytmy musieliśmy sobie wyobrazić. Nawet nie załapaliśmy się na wieczorny posiłek. Za kolację posłużyła nam litrowa butelka panamskiego rumu;)

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)