Kuala Lumpur

Po wylądowaniu w Penang z wrażenia „zaniemówiłam”. Po przylocie do Kuala Lumpur, całkowicie odebrało mi mowę. To, co zobaczyłam, wyglądało raczej jak film z przyszłości o wysokich do nieba budynkach zbudowanych ze szkła i stali, a nie jak Azja, którą dotychczas poznałam. Aspekt dosłowny odebrania mi mowy był efektem klimatyzacji i ciągłych zmian temperatur. Gardło i krtań odmówiły posłuszeństwa. Przynajmniej Fabian będzie miał z tego jakiś pożytek. Kilka dni świętego spokoju…

 

2 komentarze

 1. agata maczka napisał(a):

  Natalka podziwiam ikochaam to co robisz i tak trzymaj pa..pa … ciocia beata

 2. Natalia napisał(a):

  Czesc Ciocia,
  ale zrobilas mi niespodzianke! Bardzo dziekuje! Pisalam do Agaty na adres mailowy, ktory otrzymalam na pogrzebie, ale chyba cos nie zadzialalo, bo nie otrzymalam odpowiedzi. Bardzo sie ciesze, ze jestesmy w kontakcie!
  Serdeczne pozdrowienia,
  Natalia

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)