Langkawi

Z Penang popłynęliśmy łodzią na pobliską wyspę Langkawi zakosztować piaszczystych rajskich plaż. Zakotwiczyliśmy się na najruchliwszej Pantai Cenang po zachodniej stronie. Z czego słynie Langkawi? Z urlopowiczów przebywających w podróży poślubnej. Miejsce do tego celu jak najbardziej wymarzone.

Długa, piaszczysta plaża wzdłuż palm, bajeczne zatoczki, a do tego jeszcze atrakcje turystyczne, takie jak dobrze utrzymane akwarium Underwater World lub Cable Car, czyli kolejka linowa na wzgórze Gunung Machingchang (708m npm), na którym mieści się charakterystyczny Sky Walk – taras widokowy w koronach drzew. Stojąc w kolejce do wagonika poznaliśmy wspaniałych Polaków Kasię i Kubę. Mam nadzieję, że nie będą mi mieli za złe, że ujawniłam ich prawdziwe imiona. Przesympatycznie spędziliśmy wspólnie dzień, kończąc go relaksacyjnym rybim spa.

 

2 komentarze

  1. Kasia napisał(a):

    Nie gniewamy się za ujawnienie naszych imion ale za nieujęcie nas w opisie KL:)
    K&K

  2. Natalia napisał(a):

    Nic się nie martwcie, będziecie w kolejnej książce:)
    Nat

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)