Las Vegas po raz drugi

001-las-vegasJedziemy z lotniska do hotelu. Pouczeni z różnych źródeł internetowych wkładamy przy rejestracji na recepcji 30 USD do paszportu. Liczymy na to, że dostaniemy lepszy pokój niż ten, za który zapłaciliśmy. 30 dolców działają cuda i nagle magicznym sposobem znajduje się dla nas lokum o podwyższonym standardzie na 56. piętrze z pięknym widokiem na główną promenadę Strip. Znów sprawdza się stare porzekadło, że tylko „ryby nie biorą”.

Nie wierzę własnym oczom, że znów spacerujemy tym bulwarem. Byliśmy tutaj dokładnie trzy lata temu. Las Vegas jest gigantyczne i nie z tej ziemi. Pełną piersią wdycham tę specyficzną atmosferę…

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)