Las Vegas

Miasto grzechu… Las Vegas to obraz Ameryki mojego dzieciństwa. Właśnie tak wyobrażałam sobie Stany: wielkie, głośne i kolorowe! Przypuszczam, że w stosunku do Las Vegas nie można pozostać „letnim”. Tym miastem można się albo zachwycić, albo je znienawidzić. Zdecydowanie należę do pierwszej grupy. Owszem, dużo w Vegas kiczu. Ale kicz ma tutaj swój urok! Zwiedzanie miasta polega na wałęsaniu się głównym bulwarem od kasyna do kasyna. Ktoś by powiedział, że zwiedzanie budynków nie jest niczym nadzwyczajnym. Może i nie, ale w mieście grzechu, jak potocznie nazywa się stolicę Nevady, to prawdziwa atrakcja!

Pokaz fontann w kasynie Bellagio

 

2 komentarze

  1. Kasia&Kuba napisał(a):

    skoro byliście na Fidżi to na Hawaje się już raczej nie wybieracie?

  2. Natalia napisał(a):

    Nie, nie tym razem;)

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)