Lot do Darwin

Czas pożegnać się z naszym autkiem i namiotem. Niestety nie udało nam się znaleźć kolejnej okazji „relokacyjnej”, a wynajem samochodu w Broome okazał się bardzo drogi. Najtańszym rozwiązaniem jest lot do Darwin z międzylądowaniem w miasteczku Kununurra, na co się decydujemy. Będzie nam brakowało tego odcinka (1900 km) do zamknięcia naszego zaplanowanego koła, ale nadrobimy za to aż nadto kilometrów jadąc w głąb kraju do świętej góry Aborygenów Uluru.

5 komentarzy

 1. Renata napisał(a):

  Bajkowo Australia wygląda z lotu ptaka!…i te kolory !
  To dobrze ,że tak miło spędziliście czas u znajomych Fabiana. Wszystkim potrzeba naładować akumulatorki od czasu do czasu .
  Czekam na wrażenia z Uluru, bo ja tam nie dotarłam 🙂 , pozdrawiam !

 2. Kasia&Kuba napisał(a):

  Super, że Wam się wszystko w miarę układa. Szacun dla Fabiana za wiedzę i wygranie tego vana 😉 Życzymy kolejnych wielu wspaniałych wrażeń i do zobaczenia.

 3. Natalia napisał(a):

  Dzięki, przekazałam:)

 4. Halina napisał(a):

  Trochę zaniedbałam śledzenie….tydzień we Wrocławiu-też masa wrażeń-więc wytłumaczalne 🙂 Pięknie Wam ta podróż się „klei’……nie przejechaliście tych „paru’ km,ale widzieliście z góry,wiec nic straconego 🙂 przestrzenie niesamowite,dla mnie niewyobrażalne….Dołączam się do gratulacji dla Fabiana !!!!pa,pa

 5. Gosia napisał(a):

  Natalia,

  szacun i gratulacje dla Fabiana za wygrana w tym konkursie. Bystrzacha z niego 🙂

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)