Na łonie natury

Nowa Zelandia o zaludnieniu jedynie nieco ponad 4 mln mieszkańców to raj dla miłośników przyrody. W całym kraju znajduje się 14 parków narodowych. Ze względu na walory przyrodnicze kręcono tutaj filmy „Władca pierścieni” i „Hobbit”. Powstały nawet specjalne przewodniki typu „tropem władcy pierścieni”. Najbardziej powszechną formą zwiedzania jest jazda Campervan’em i przystanki na licznych polach kempingowych. Znów jesteśmy wolni i nie musimy niczego rezerwować „z góry”.

Zapraszam na film:

Lawina na szczycie Mt. Sefton

4 komentarze

 1. Ewa napisał(a):

  Natura budzi respekt.

 2. anka napisał(a):

  sledzę relacje…i zazdroszczę.. u nas zima w pełni! mam nadzieję ze po powrocie zafundujesz głuchołazianom spotkanie i opowieści..opowiadasz cudnie, no i koniecznie musisz wydać kolejną książkę, poprzednią „zjadłam” ze smakiem, pozdrawiam, trzymam kciuki i dalej będe was śledzić…

 3. Natalia napisał(a):

  Z wielką przyjemnością zafunduję głuchołazianom opowieści! Dzięki za wielki komplement:) A o kolejnej książce rzeczywiście myślę;)
  Pozdr. Nat

 4. Gosia napisał(a):

  Ależ Wam zazdroszczę. Nowa Zelandia jak widać jest cudowna!

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)