Objechać kontynent

„Komu w drogę, temu czas” (lub „trampki” jak mawia moja babcia). Mamy szalony plan. Chcemy objechać całą Australię dookoła i przejechać przez jej środek z północy na południe. Zachodnie i północne wybrzeże nie są zbyt turystyczne, więc mamy szansę na kolejną „relokację”. I tak kawałek po kawałeczku…

Od Sydney, gdzie zaczęliśmy przygodę – do Sydney, gdzie ją skończymy. Po tak częstych zmianach samochodu i przejechaniu tylu kilometrów, wrócę do domu jako doświadczony kierowca!

4 komentarze

 1. Ewa napisał(a):

  Super wyglądacie w tych kapeluszach!

 2. Halina napisał(a):

  Tym razem trochę macie jednostajnie,ale ciągle egzotyka 🙂 U nas każdy umila sobie życie jak umie-Mirek sprząta letnią ulicę,Rysiu Wit,,umila życie emerytkom w ciuchlandji ,ja relaksuję swoje utrapione nogi na zabiegach jontoforezy:) tyle dzisiejszych wrażeń 🙂 Ach!!!jeszcze byłam u Tereni Iwa…o-za tydzień jej syn (jedynak)się żeni 🙂 Czyj dzień ciekawszy???????Ściskam i do przodu!!!!!:) 🙂 🙂

 3. Halina napisał(a):

  A wrażenia po relacji i fotkach….piękny świat i wy!!!!!!To jest piękne !!!!!

 4. Natalia napisał(a):

  Dziękujemy!

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)