Powrót do rzeczywistości

PowrotPo kilku miesiącach przerwy „reaktywowałam” mojego bloga podróżniczego i jestem winna Czytelnikom kilka informacji. Po powrocie z wojaży dookoła świata 2012-2014 osiedliśmy w środkowych Niemczech i powolutku wracamy do rzeczywistości (szukanie nowej pracy, mieszkania itp. itd.). Nasza „wielka podróż życia” dobiegła wprawdzie końca, ale to nie znaczy, że skończyliśmy z wyjazdami. Podróże są jak narkotyk, a my definitywnie jesteśmy uzależnieni. Wykorzystujemy w miarę możliwości weekendy i wolne dni, by gdzieś się wyrwać. W międzyczasie były już spacery po rodzinnych Głuchołazach i kilkugodzinne wypady do pobliskich Czech, króciutkie wizyty u znajomych w Krakowie i Warszawie oraz w Berlinie, Frankfurcie, Geesthacht, Heilbronn i Getyndze. Nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, by zobaczyć coś interesującego i przeżyć coś ciekawego. Wystarczy odwiedzić sąsiednie miasto lub ubrać wygodne buty i wybrać się na wędrówkę po lesie koło domu. Wrażenia z bliższych i dalszych wycieczek będę relacjonować w kolejnych wpisach. Zapraszam do wspólnych blogowych wojaży!

Teraz można mnie znaleźć również na Facebooku:

www.facebook.com/Natalia.Brozko.Autor

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)