Santa Cruz de la Sierra

Po nocy spędzonej w autobusie docieramy do największego miasta Boliwii zwanego w skrócie Santa Cruz, centrum gospodarczego kraju. Podoba nam się to miasto, ale jest ono jednocześnie takie inne, mało boliwijskie. Przy głównych uliczkach zaparkowane stoją porządne samochody, znajdują się drogie butiki, eleganckie sklepy, obszerne i ładnie urządzone restauracje i kawiarnie.

2 komentarze

  1. Kasia&Kuba napisał(a):

    Kochani, wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy…. Pewnie się zastanawiacie jakiej? Dokładnie rok temu się poznaliśmy, z tymże Wy nadal w trasie, a my już dawno w domku 🙂 Tak czy inaczej miło było Was spotkać na swojej drodze i mamy nadzieje do zobaczenia!

  2. Natalia napisał(a):

    Dzięki! I z wzajemnością! Często wspominamy nasze spotkanie w Malezji. Ostatnio nawet oglądaliśmy wspólne zdjęcia!:) Pozdrowienia i do zobaczenia!

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)