Spotkanie w Panamie

Od wyjazdu z Tajlandii nie widzieliśmy się 14 miesięcy. Długo. Bardzo długo. Na reszcie nadszedł dzień spotkania. Moi rodzice przyjechali do nas w odwiedziny. Po powitaniach, „ochach” i „achach” przychodzi czas na pierwszy punkt programu w Panamie, a mianowicie zwiedzanie słynnego Kanału Panamskiego.

Patrzę na przepływające statki wąską śluzą i myślę o Tobie. Zastanawiam się, ile razy tutaj byłeś? Mój znajomy marynarz wie, że o niego chodzi, kiedy czyta ten tekst:)

5 komentarzy

 1. Kasi&Kuba napisał(a):

  A co to za koszulki ? Wrzućcie jakieś zdjęcia, bo wyglądają na fajny prezent od rodziców. Ależ ten czas leci, mieliśmy się spotkać w Ameryce Południowej, a tu niespodzianka i mała zmiana planów 🙂 Tak czy inaczej do zobaczenia wkrótce…

 2. Natalia napisał(a):

  Mamy nawet dwa zestawy! Jeden rodzice sprezentowali nam, a drugi my im:) W nastepnych wpisach wrzuce zdjecia. Na razie nie mamy zadnych fajnych:( Do zobaczenia!!!

 3. Natasza napisał(a):

  Moge sobie tylko wobrazić jak długo czekałaś na to spotkanie. Po 14 miesiącach intensywnych wędrówek znowu przytulasz tak bliskich i ważnych dla Ciebie ludzi… To są wlłaśnie chwie, które z pewnością można nazwać najpiękniejszymi w życiu :).

 4. Endru napisał(a):

  Czytam, czytam.. Dziękuję za pamięć, a moja mnie zawiodła, kiedy chciałem policzyć, ile razy płynąłem tym cudem natury.
  Pozdrowienia dla rodziców
  Endru
  Tylko zdjęcie sobie zrób jak będziesz przepływać pod mostem. Najlepiej trzymaj go jedną ręką… bo mocarz z Ciebie nad mocarze.

 5. Halina napisał(a):

  Och!doczekaliście się !!!!!!! Boże!jakie to miłe! Pa

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)