Sylwester w operze

Nic dziwnego, że na Sylwestra do Sydney zjeżdżają się tłumy z całego świata. Powitanie Nowego Roku w tym miejscu to z pewnością unikalne odczucie. By zapewnić sobie dobre miejsca do oglądania fajerwerków, turyści koczują w parkach już dwa dni wcześniej. My mieliśmy to wielkie szczęście, że wieczór sylwestrowy spędzaliśmy na koncercie noworocznym w operze. Nie ma lepszego miejsca do podziwiania spektaklu niż taras operowy. Most Harbour widzieliśmy jak na dłoni.

Jako że żaden opis nie odda atmosfery tego wieczoru, zapraszam do obejrzenia krótkich filmików produkcji Fabiana i obejrzenia zdjęć.

Odliczanie

Fajerwerki w trakcie

Finisz

 

Jeden komentarz

  1. Ewa napisał(a):

    Fajerwerki ładniejsze niż w TV :). Bajkowe. Z australijskich spraw najbliższa mi literatura J.M.Coeetze’ego autora j „Hańby”. Australijczyka z wyboru. Może gdzieś znajdziesz jego ślady, skoro odszukałaś polski sklep. Opera rzeczywiście robi wrażenie na zdjęciu.
    e.k.

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)