Trekking w dżungli

Czas ruszyć do dzikiej przyrody! 65 km od Chiang Mai rozpościera się tajska dżungla – wymarzony teren na trekking. Postanowiliśmy poznać życie tubylców zamieszkałych w górach. W tym celu wykupiliśmy w lokalnym biurze podróży kilkudniowy wypad z przewodnikiem do mniejszości Białych Karen. Bez przewodnika nie można się w tym rejonie poruszać. Jest zbyt niebezpiecznie. Całe dnie spędzaliśmy na wędrówce po dżungli.

Znajdowaliśmy się na terenie Parku Narodowego Doi Inthanon o powierzchni 482 km2. Tak samo nazywa się również najwyższy szczyt Tajladnii położony w tym regionie o wysokości 2565 m npm. Wieczorami docieraliśmy do „bazy” na nocleg.

Jeden komentarz

  1. Gosia napisał(a):

    Natka! Jak ja Wam zazdroszczę!!!
    Mało tego, jestem przekonana, ze czułaś się jak t=ryba w wodzie! ;-D No i nie przesadzaj, widziałam na foto WC standard 5* ;-D
    Jestem przekonana, ze towarzyszyły Wam niezapomniane przeżycia…

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)