Wodospady Niagara

Orzeźwiająca bryza smaga mnie po twarzy. Nad wodą tworzy się cudna tęcza. Nasza łódka płynie coraz dalej i dalej. Lekka bryza zamienia się w zimny strumień oblewający nas od stóp do głów. Niezbyt pomaga nawet jednorazowy płaszcz przeciwdeszczowy otrzymany przed wejściem na pokład.

Celowo stoimy z wyciągniętymi rękami na samiutkim dziobie łódki i prawie że dotykamy ściany wodospadu Niagara… Nawet z daleka z autostrady widać na horyzoncie kłęby pary i bryzę opadającej tonami w dół wody. Moc i wielkość wodospadów Niagara jest nie do wyobrażenia.

Jeden komentarz

  1. Endru napisał(a):

    Natalka!
    Piękne zdjęcia zazdroszczę Wam tych widoków i smaku tej słodkiej wody. Te dwa zdjęcia wyglądają jak lodowiec na Antarktydzie.
    Pozdrawiam
    Endru

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)