Wulkan Poas & Co.

Najpierw degustujemy kawę na plantacji, by postawieni na nogi udać się w dalszą drogę do czynnego wulkanu Poas w okolicach San Jose. Po krótkim spacerze asfaltową drogą niespodziewanie naszym oczom ukazuje się „oko” wulkanu, które jeszcze gdzieniegdzie dymi.

Moglibyśmy tak stać całe wieki wpatrując się w to zjawisko, gdyby nie szturchanie naszego przewodnika. W planie mamy przecież jeszcze cudne ogrody, posterunek ratowania egzotycznych zwierząt i przepiękne wodospady…

Jeden komentarz

  1. Gosia napisał(a):

    Natka,

    Ja juz nie moge sie doczekac najpierw Ciebie, potem ksiazki!! Czuje taki NIEDOSYT!!! Marze o tym, aby posluchac Twoich ekspresujnych opowiesci!!!

    Pozdro dla Fabiana I Rodzicow!!!

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)