Z ostatniej chwili – trzęsienie ziemi w Peru

Godzinę temu (o 11:42 czasu peruwiańskiego, 18:42 czasu polskiego) miało miejsce w Peru trzęsienie ziemi o sile 7,0 w skali Richtera. U nas wszystko w porządku! Epicentrum było 120 km od miasta Nazca, w którym się znajdujemy. Nasz hostel zatrząsł się w posadach, na bosaka wszyscy w panice wybiegli na ulicę. W tej chwili sytuacja uspokoiła się. Jesteśmy bezpieczni.

2 komentarze

  1. Ewa napisał(a):

    Całe szczęście. Opatrzność niech Was chroni i dobre Anioły. Uważajcie na siebie. W naszej TV jeszcze nic na ten temat nie było. Może bezpieczniej byłoby wyjechać z Nazca, żeby nie wystąpiły wtórne wstrząsy

  2. Natalia napisał(a):

    Pierwsze 20 godzin po trzęsieniu już za nami. Wtórnych wstrząsów na szczęście nie było. Dzisiaj wieczorem wyjeżdżamy nocnym autobusem do Cuzco. Nie martwcie się, pa, pa

Zostaw komentarz

Search

O mnie

Natalia Brożko - autorka książek:

„W 16 miesięcy dookoła świata. Ameryka Łacińska”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

„W 16 miesięcy dookoła świata. Azja, Australia i Oceania oraz Ameryka Północna”, Burda NG Polska z logo National Geographic.

"Azja moimi oczyma. Wspomnienia z podróży”, Warszawska Firma Wydawnicza.


Urodziłam się w Głuchołazach, malutkiej miejscowości na południu Polski. Na studia wyjechałam do Berlina, gdzie skończyłam historię i społeczeństwo Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta. Już w dzieciństwie zakochałam się w podróżach tych bliskich, a potem i tych dalekich.

"ŚWIAT JEST WIELKĄ KSIĘGĄ. KTO NIE PODRÓŻUJE, CZYTA JEDNĄ STRONĘ". (Św. Augustyn)